Presidentes

Presidents


D. Andrés M. Torrubia Arenas  (Des de 2010)

  • El 11-12-2010 la Mesa Electoral de l’Assemblea General li proclama nou President, sent proclamat definitivament per la Junta Electoral Federativa el 22-12-2010.
  • El 22-11-2014 la Mesa Electoral de l’Assemblea General li proclama nou President, sent proclamat definitivament per la Junta Electoral Federativa el 09-12-2014.
  • El 15-12-2018 la Mesa Electoral de l’Assemblea General li proclama nou President, sent proclamat definitivament per la Junta Electoral Federativa el 28-12-2018.
D. Andrés M. Torrubia Arenas

D. Juan A. Grau Hervás  (2006-2010)

  • El 16-12-2006 la Mesa Electoral de l’Assemblea General li proclama nou President, sent proclamat definitivament per la Junta Electoral Federativa el 20-12-2006
D. Juan A. Grau Hervás

D. Pedro Barber Lloret  (1999-2006)

  • Abril de 1999 és proclamat nou President.
  • El 24-11-2002 la Mesa Electoral de l’Assemblea General li proclama nou President, sent proclamat definitivament per la Junta Electoral Federativa el 03-12-2002
D. Pedro Barber Lloret

D. Francisco Amorós Ibor  (1994-1999)

  • El 03-12-1994 és proclamat nou President.
D. Francisco Amorós Ibor

D. Francisco Gil Colomer  (1972-1994)

  • En 08-1972 passa a ser el Delegat de la R.F.E.G.en la Regió Valenciana i Murciana..
  • El 07-05-1975 Constitució de la Federació Regional de Llevant de Golf i presa de possessió del càrrec com primer President de la Federació.
  • En 10-1981 la Federació passa a denominar-se: Federació Territorial de Llevant de Golf.
  • En 12-1985 la Federació es denomina: Federació de Golf de la Comunitat Valenciana.
D. Francisco Gil Colomer

D. Eulegio Gómez-Trenor  (1965-1972)

  • Des de 1965 Delegat Regional de la Delegació de Llevant de Golf.
D. Eulegio Gómez-Trenor

Exmo. Sr. Conde de Trenor

  • Primer Delegat Regional de la Delegació de Llevant de Golf.
Exmo. Sr. Conde de Trenor

estadisticas campos