Composició

Composició


Comité Juvenil President D. Eladio Jorge Silvestre Barber
Vocals
  • Dña. Isabel Gilabert Murcia
  • D. Raúl Gómez Zaragoza
  • D. Juan Carlos Pastor Marti
Alta Competició i Junior President D. Juan Pintor Puerta
Vocals
  • D. José Fco. Ripoll Borja
  • D. Francisco Pintor Smith
  • D. Carlos García Simarro
  • D. Félix Cortés Dávila
  • D. Javier lopez Ortega
Comité Masculí President D. José Luis Sánchez Cuesta
Vocals
  • Dña. Mª Teresa Antón Pastor
  • D. David León Bravo Senabre
  • D. Jaime Campos Alcaraz
  • D. Jose Antonio Puche Juan
Comité Femení Presidenta Dña. Mª Carmen Alonso Segura
Vocals
  • Dña. Mª Ángeles Miragall Guillem
  • Dña. Ana Peris Falgas
Comité Sènior President Dña. Mª Carmen Alonso Segura
Vocals
  • Dña. Mª Dolores Sánchez Sánchez
  • Dña. Lidón Renau Vallés
  • Dña. Ana Peris Falgas
  • D. Vicente Herrería de la Lastra
Residents President Dña. Asunción Gómez García
Vocals
  • D. Denis McCormack
  • D. John Doyle O’Brien
  • D. Camillus Fitzpatrick
Comité de Golf Adaptat President D. Luis V. Mateu Sisternas
Vocals
  • D. José Carlos Martínez Castro
  • D. Vicente Torregrosa Lillo
  • D. Manuel V. Diez Olivares
Comité de Pitch & Putt President D. José Fco. Ripoll Borja
Vocals
  • D. Edelmiro Sebastián Arrando
  • D. Vicente José Ferrer Pérez
  • D. Pedro Llinares Ramis
Comité de Professionals President D. Francisco M. Jiménez Pérez
Vocals
  • D. Jordi Garcia del Moral
  • D. Francisco Pintor Smith
  • D. Eloy Pinto Orgaz
Comité de Regles i Camps President D. Alfredo Martínez Ruiz
Vocals
  • D. John Pal Gaines
  • D. Javier Fernández Martí
  • D. Juan Vilar Tevar
Comité de Promoció Presidenta Dña. Emma Segovia Leza
Vocals
  • Dña. Mª Carmen Sanchez Martin
  • D. Thomas Goring
  • D. Juan P. Gómez Villalgordo
Comité de Tecnificació i Escoles Tutelades President D. Juan Pintor Puerta
Vocals
  • D. Antonio Cortés Dávila
  • Dña. Emma Segovia Leza
  • D. Francisco Pintor Smith
  • D. Alberto Ballester Asensio
Comité Económic President D. Andrés M. Torrubia Arenas
Vocals
  • D. Juan Pintor Puerta
  • D. Antonio H. Agulló de la Prida
Comité de Disciplina Esportiva de Primera Instància President D. Juan Pedro Carrión Ribera
Comité de Disciplina Esportiva de Segona Instància o d’Apel·lació President D. Constantino Castellanos Collado
Vocals
  • J. Eugenio Redondo Sanz
  • D. Javier Fernández Martí
Delegat de Protecció Abús i Assetjament Sexual Delegat Dña. Noemí Guevara López
Comité Assessor de Protecció enfront de l’Abús i Assetjament Sexual President D. Andrés M. Torrubia Arenas
Vocals
  • Dña. Emma Segovia Leza
  • D. Alberto Ballester Asensio
Comissió Permanent de la Junta Directiva President D. Andrés M. Torrubia Arenas
  • Vicepresident 1er
  • Vicepresident 2º
  • Vicepresident 3er y Tresorer
  • Secretari
  • D. Juan Pintor Puerta.
  • D. Antonio H. Agulló de la Prida
  • D. Guillermo Giménez Pérez
  • D. Raúl Gómez Zaragoza
Junta Electoral Federativa Presidenta Dña. Noemí Guevara López
  • Secretària
  • Vocal
  • Dña. Lorena Palazón Esclápez
  • D. Juan Ramón Pastor Martínez